Susipažinkime

UAB „Hans Group“  gamina, diegia, montuoja ir prižiūri pažangios patentuotos technologijos biologinius nuotekų valymo įrenginius „Bioclar“. Tikime jog įdiegdami efektyvius nuotekų valymo sprendimus prisidedame ir prie aplinkos bei vandens taršos mažinimo.

2012 metais pasirašėme gamybos sutartį su viena seniausių biologinių nuotekų valymo įrenginių gamintojų BIOCLAR,a.s. Šiuos gaminius gaminame ir iki šiol esame vieninteliai jų atstovai Lietuvoje.

„Bioclar“ nuotekų valymo įrenginių technologija pagrįsta daugiau kaip 40 metų moksliniais tyrimais, plėtra ir gyvenimiška patirtimi. Siūloma gamybos technologija buvo sėkmingai įdiegta 22 pasaulio šalyse ir šių šalių skaičius nuolat auga. Gerai sumontuotais ir puikiai veikiančiais įrenginiais džiaugiasi šimtai patenkintų klientų ir Lietuvoje.

Dirbame kompleksiškai, teikiame pilną paslaugų paketą, nuo tinkamos įrangos parinkimo bei projektavimo iki projekto įgyvendinimo. Teikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Įrenginių sertifikatai

Nuotekų valymo įrenginiai, kuriais prekiaujame buvo atestuoti Acheno (Vokietija) nepriklausomoje laboratorijoje. Dokumentas žemiau.

Gaminys 2003 10 05 iki 2004 06 17 buvo testuotas Acheno (Vokietija) nepriklausomoje laboratorijoje. Buvo nustatyta, kad BIOCLAR,a.s. buitinių nuotekų valymo įrenginiai B 6-50 – atitinka Europos Sąjungos direktyvos Nr.89/106/EEC reikalavimus statybos produktams ir atitinka standartą EN 12566-3:2006+A1:2009.

Misija

Dirbame tam, kad pasitelkdami geriausią tarptautinę nuotekų valymo technologiją – klientui priimtina kaina, kompleksiškai, patikimai ir atsakingai išspręstume su nuotekomis susijusias problemas.

Vizija

Siekiame, tapti partneriu, kuris išsprendžia nuotekų problemą kompleksiškai, ekologiškai efektyviai ir visiems laikams.

Vertybės

  • Profesionalus aptarnavimas
  • Racionalus praktiškumas
  • Asmeninė atsakomybė
  • Ekologiškumas
Dirbdami su UAB ”Hans Group“ būsite užtikrinti, jog mes išspręsime visas su nuotekomis susijusias problemas kompleksiškai, ekologiškai efektyviai, kad nuotekas pamirštumėte visam laikui!
Susisiekti Skambinti